تلفن تماس: ۰۱۱۳۵۱۵۵۴۱۰

کاربرد-برش-لیزر-در-تولید-تابلو-برق11

کاربرد دستگاه برش لیزر در تولید تابلو برق چیست؟

دستگاه برش لیزر در تولید تابلو برق

امروزه تولید با بکارگیری تکنولوژی شکل جدیدی به خود گرفته است. و پیدایش دستگاه های پیشرفته در تولید، پارامترهای بیشتری را در محاسبه میزان بازدهی یک کارگاه تولیدی مطرح کرده است. برای مثال در گذشته کیفیت محصول مهمترین موضوع تولیدی ها بود. اما به مرور زمان بر اساس افزایش تقاضا و شکل گیری رقابت در بازار، پارامتر زمان، هم نقش مهمی در فرایند تولید ایفا کرده است. یعنی شرکتی که محصول با کیفیت را در زمان مناسب به بازار عرضه کند موفقیت بیشتری کسب می کند. تولید تابلو برق نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای مثال کاربرد دستگاه برش لیزر در تولید تابلو برق سبب شده تا تولیدات مازیار صنعت در سریع ترین زمان و بالاترین کیفیت به بازار ارائه شود.

در این مقاله به بررسی کیفیت تابلو برق های مازیار صنعت می پردازیم و تاثیر دستگاه برش لیزر بر سرعت و کیفت تولید را بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

ویدئو برش اسکلت تابلو برق با دستگاه لیزر

تولید انواع تابلو برق

شرکت مازیار صنعت بیش از سه دهه در تولید تجهیزات شبکه توزیع برق فعالیت دارد. یکی از محصولات با کیفیت مازیار صنعت، تابلو برق می باشد. که در انواع مختلفی مانند تابلو برق شالتر، تابلو برق شنجش، تابلو برق توزیع، تابلو برق کنتوری و دیگر انواع آن تولید می شوند.

خط تولید تابلو برق ها دارای یک نقطه مشترک و تاثیرگذار است. در تولید انواع تابلو برق نیاز داریم تا ورق های فولادی گالوانیزه با ضخامت های مختلف را در ابعاد استاندارد و با نقشه مخصوص به خود برش بزنیم. در گذشته عوامل انسانی بصورت دستی ورق ها را بصورت با دستگاه گیوتین برش می زدند. سپس با دستگاه های پانچ و دریل سوراخکاری می کردند.

اما شرکت مازیار صنعت با ارزیابی بازار هدف و همچنین با در نظر گرفتن افزایش سفارشات واصله این ایستگاه کاری را با خرید دو دستگاه برش لیزر مدرن بروزرسانی کرد. با اضافه شدن دستگاه برش لیزر در تولید تابلو برق تمامی عملیات برش بر اساس نقشه و سوراخکاری و پانچ با سرعت و کیفیت بسیار بالاتری صورت می پذیرد.

ارزیابی کیفیت تابلو برق مازیار صنعت

شرکت تولیدی مازیار صنعت با داشتن واحد آزمایشگاه و کنترل کیفت تمامی مراحل فرایند تولید را بصورت دقیق مورد ارزیابی قرار می دهد. این بررسی ها شامل آزمایش مواد اولیه خریداری شده مانند رنگ، ورق فولاد و سایر قطعات الکترونیکی می باشد. همچنین واحد کنترل کیفیت تمامی مراحل مونتاژ و بسته بندی و بارگیری محصولات را بصورت دقیق مورد بررسی قرار می دهد. علاوه بر  موارد فوق بازرسان شرکت های توزیع برق طرف قرارداد با مازیار صنعت، بصورت منظرم و پیوسته جهت نظارت و تایید تولیدات به شرکت مازیار صنعت مراجعه می کنند. که تا به امروز همواره در لیست تامین کنندگان مورد تایید شرکت توانیر  قرار بگیریم.

قیمت برش لیزر

کاربرد دستگاه برش لیزر در تولید تابلو برق بسیار چشمگیر است. اما محدود به این حوزه نمی باشد و ما در مازیار صنعت خدمات بسیاری را به شرکت ها و پیمانکاران دیگر ارائه می کنیم. جهت اطلاع از قیمت برش لیزر مازیار صنعت مقاله قیمت برش لیزری-برش لیزر ورق سیاه، ورق گالوانیزه و استیل را مطالعه کنید و یا با مازیار صنعت تماس بگیرید. همچنین می توانید در صفحات مجازی ما را دنبال کنید و سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

مطالب مرتبط

آخرین محصولات