تلفن تماس: 01135155117

تماس با ما

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت مازیار صنعت می توانید از تلفن، ایمیل، شبکه های اجتماعی و فرم تماس با ما استفاده کنید

تلفن تماس

ارتباط با مشتری
۰۱۱-۳۵۱۵۵۱۱۷
۰۹۱۱۳۱۱۴۸۲۶

شرکت تولیدی مازیار صنعت به شماره ثبت ۱۶۱۷ از سال ۱۳۶۵ با واحدی بسیار کوچک و حداقل امکانات و تجهیزات شروع به فعالیت نموده و با ده سال تلاش اولیه بستر مناسب جهت ایجاد یک شرکت بصورت گروه صنعتی با نام مازیار صنعت را بعمل آورد. در حال حاضر کارخانه در زمینی با وسعت ۴۵۰۰۰ متر مربع و سالن های تولید با مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع با تامین بهترین ماشین آلات با تنوع محصولات بالا هر روز با تلاش خود در زمینه راه اندازی و گسترش واحدهای جدید با توجه رعایت استانداردها در جهت تامین نیاز مشتریان گرامی قدم بر می دارد

ایمیل تماس

maziyarsanatco@gmail.com

اینستاگرام

maziyarsanat

linkedin

www.linkedin.com/in/maziyar-sanat-mazandaran

برای ما پیام بفرستید

سوالات متداول

شما برای سفارش محصول ابتدا با تلفن فروش شرکت حاصل فرمائید و پس از ارائه پلن های مختلف فروش، می توانید محصولات ما را سفارش دهید.

تمامی تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق در مازیار صنعت تولید می شود. ازجمله انواع مختلف پایه چراغ های فلزی چندوجهی، لوله ای و یراق آلات آلومینیوم و چدن و فولاد و فورج و رزوه ای همینطور تیر برق بتنی اچ شکل و انواع تابلو برق را شامل می شود.

ساعت کاری و پاسخگویی بخش اداری از 8 الی 16 می باشد. اما در خطوط تولید بصورت گردشی در واحد های مختلف تولید محصول داریم.

بر اساس قراردادی که داریم سفارشات در موئد مقرر تولید و تحویل می گردد. این زمان باتوجه به حجم سفارش متفاوت است. روش تحویل در هنگام قرارداد توافق می شود.

تمامی محصولات تولید شده در مازیار صنعت مطابق استانداردهای اعلامی از سوی شرکت توزیع برق استان های طرف قرارداد می باشد.

بله، مازیار صنعت علاوه بر امکان طراحی نقشه در واحد فنی، با توجه به در اختیار داشتن تجهیزات بروز امکان تولید محصولات بر اساس طرح و نقشه فنی متفاوت را دارد.