تلفن تماس: ۰۱۱۳۵۱۵۵۴۱۰

درباره ما

مازیار صنعت تولید کننده تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق، با بیش از 35 سال سابقه فعالیت در صنعت برق

گروه مازیار صنعت

درباره مازیار صنعت تولید کننده نمونه صنعت برق کشور

شرکت تولیدی مازیار صنعت به شماره ثبت ۱۶۱۷ از سال ۱۳۶۵ با واحدی بسیار کوچک و حداقل امکانات و تجهیزات شروع به فعالیت نمود و به پشتوانه ده سال تلاش مستمر بستر مناسب جهت ایجاد یک شرکت بصورت گروه صنعتی با عنوان مازیار صنعت را بعمل آورد.

اکنون در زمینی با وسعت ۵۵۰۰۰ متر مربع و سالن های تولید با مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع به همراه پیاده سازی سیستمهای روز مدیریتی و کیفیتی با تامین بهترین ماشین آلات و تنوع محصولات بالا ( خط تولید انواع قطعات و یراق آلات فلزی، خط تولید پایه فلزی چراغ و تجهیزات مشابه، خط پوشش دهی فلزات به روش غوطه وری، خط تولید محصولات بتنی مسطح پیش ساخته و … ) مطابق با استاندارد های روز داخلی و بین المللی بر این باور است تا با رعایت این استانداردها و الزامات گامی مهم و موثر در تحول صنعت کشور و تامین نیاز مشتریان بردارد.

شرکت مازیار صنعت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در امور وابسته، آماده پاسخگویی به هرگونه سوال بوده و شما می‌توانید در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه به غیر از روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۸ صبح الی ۱۶  با شرکت تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه درخواست راهنمایی کنید، بدیهی است شرکت مازیار صنعت با صبر و بردباری به پرسش‌های شما پاسخ خواهد داد.

1
تعداد محصولات
1
تعداد پروژه ها
1
تعداد خدمات

کیفیت واقعی

تلاش بی وقفه

پشتیبانی فنی

درباره مازیار صنعت

واحد های فعال در شرکت تولیدی مازیار صنعت به شرح زیر می باشد

واحد تیر برق بتن: این واحد توان تولید 20000 اصله تیر برق را دارد.

واحد پرس: در این واحد یراق آلات حوزه توزیع و انتقال شبکه برق تولید می شود.

بخش پایه چراغ: در این واحد مجموعه پایه های فلزی از جمله پایه های دکوراتیو، پایه های پارکی، دکل های چندوجهی، دکل های مخابراتی و سایر پایه های فلزی تولید می شود.

واحد گالوانیزه گرم یا آبکاری: تنها واحد گالوانیزه گرم در شمال کشور می باشد.

واحد تابلو سازی: در این واحد انواع تابلو برق از مرحله برش تا مونتاژ و بسته بندی انجام می شود.

ما در زمینه تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق خودکفا می باشیم. و تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا تمامی محصولات حوزه شبکه برق را با رعایت استانداردهای شرکت توزیع و در بالاترین کیفیت به مرحله تولید برسانیم. شما می توانید مازیار صنعت را در وندور لیست شرکت توزیع برق مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مازیار صنعت تماس بگیرید.