تلفن تماس: 01135155117

درباره ما

مازیار صنعت تولید کننده تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق، با بیش از 35 سال سابقه فعالیت در صنعت برق

گروه مازیار صنعت

تولید کننده نمونه صنعت برق کشور

شرکت مازیار صنعت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در امور وابسته، آماده پاسخگویی به هرگونه سوال بوده و شما می‌توانید در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه به غیر از روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۸ صبح الی ۱۶  با شرکت تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه درخواست راهنمایی کنید، بدیهی است شرکت مازیار صنعت با صبر و بردباری به پرسش‌های شما پاسخ خواهد داد. شرکت مازیار صنعت با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در امور وابسته، آماده پاسخگویی به هرگونه سوال بوده و شما می‌توانید در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه به غیر از روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۸ صبح الی ۱۶  با شرکت تماس گرفته و از کارشناسان مربوطه درخواست راهنمایی کنید، بدیهی است شرکت مازیار صنعت با صبر و بردباری به پرسش‌های شما پاسخ خواهد داد.

1
تعداد محصولات
1
تعداد پروژه ها
1
تعداد خدمات

کیفیت واقعی

تلاش بی وقفه

پشتیبانی فنی

درباره مازیار صنعت

شرکت تولیدی مازیار صنعت در حوزه تولید تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق فعالیت می کند. این شرکت در سال 1365 فعالیت خودر را در یک واحد کارگاهی کوچک آغاز کرد. پس از کسب دانش و تجربه حضور در بازار اینک به عنوان یک کارخانه پرچم دار این صنعت بزرگ در کشور می باشد. در حال حاضر کارخانه در زمینی با وسعت 45000 متر مربع و سالن های تولید با مساحت 11000 متر مربع و تامین بهترین ماشین آلات با تنوع محصولات بالا در حال فعالیت و تولید می باشد.

در این مجموعه 11000 متری 5 کارگاه در حال تولید قطعات و تجهیزات صنعت برق می باشند.

واحد تیر برق بتن: این واحد توان تولید 20000 اصله تیر برق را دارد.

واحد پرس: در این واحد یراق آلات حوزه توزیع و انتقال شبکه برق تولید می شود.

بخش پایه چراغ: در این واحد مجموعه پایه های فلزی از جمله پایه های دکوراتیو، پایه های پارکی، دکل های چندوجهی، دکل های مخابراتی و سایر پایه های فلزی تولید می شود.

واحد گالوانیزه گرم یا آبکاری: تنها واحد گالوانیزه گرم در شمال کشور می باشد.

واحد تابلو سازی: در این واحد انواع تابلو برق از مرحله برش تا مونتاژ و بسته بندی انجام می شود.

ما در زمینه تجهیزات توزیع، انتقال و روشنایی برق خودکفا می باشیم. و تمامی محصولات حوزه شبکه برق با رعایت استانداردهای شرکت توزیع تولید می شود. شما می توانید مازیار صنعت را در لیست تامین کنندگان مورد تایید شرکت توزیع برق مشاهده کنید. این خلاصه ای درباره مازیار صنعت بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مازیار صنعت تماس بگیرید.