تلفن تماس: ۰۱۱۳۵۱۵۵۴۱۰

پایه چراغ 8وجهی

پایه چراغ های 6 متری، 8 وجهی معمولا برای روشنایی در معابر استفاده می شوند. این پایه ها با ورق فولاد 3 میل st37 تولید می شوند. و برای تولید این محصول تجهیزاتی مثل گیوتین، جوش زیر پودری و… استفاده می شود، که در مقاله پایه چراغ فلزی در بخش مقالات به آن ها اشاره شده است. همچنین می توانید در قسمت محصولات و بخش پایه فلزی قیمت و نقشه فنی پایه چراغ فلزی 8وجهی را ببینید.

در ادامه فرایند تولید این محصول را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

مراحل تولید پایه چراغ 8 وجهی 6 متری

1- برای تولید پایه چراغ اول باید با توجه به نقشه فنی ورق های فولادی را با دستگاه گیوتین برش بدیم. این ورق ها برای قسمت های مختلفی مثل بدنه پایه چراغ، بیس پلیت، درب و سایر قسمت ها برش میخورن.

2- تو این مرحله قطعات ورق فولادی را با دستگاه پرس بریک بصورت 8 وجهی خم کاری میکنیم.

3- حالا با دستگاه جوش میگ مگ نقاط مشخص روی بدنه را برای ایجاد اتصال جوش میکنیم.

4- مرحله بعد با جوش زیر پودری کار اتصال دو لبه پایه چراغ را تکمیل میکنیم. خوب تا اینجای کار بدنه پایه چراغ شکل خودشو پیدا کرده.

5- تا اینجا بدنه شکل خودش را پیدا کرده.در طول فرایند تولید، در اثر برش و جوش پرزهایی ایجاد میشه. باید با نظارت کنترل کیفیت، پرزها و لبه ها را صاف و صیقلی کنیم.

6- تو این مرحله باید با توجه به نقشه، نقاط خاصی را برای ایجاد دریچه روی بدنه پایه چراغ برش بدیم.

7- بعد از کنترل کیفیت این محصول برای ایجاد پوشش به واحد گالوانیزه گرم منتقل میشه.

خلاصه مراحل تولید پایه چراغ

تو این مقاله مراحل تولید پایه چراغ 8وجهی 6متری را به همراه تصاویر و معرفی دستگاه های این واحد، ارائه کردیم. تمامی محصولات مازیار صنعت مطابق استانداردهای اعلامی توانیر می باشد. شما می توانید مازیار صنعت را در لیست تامین کنندگان مورد تایید شرکت توانیر مشاهده کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز محصول با مازیارصنعت تماس بگیرید. و یا سوالات خود را در اینستاگرام مازیار صنعت مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.