تلفن تماس: 01135155117

پایه های دوربین شرکت مازیار صنعت مازندران

پایه های دوربین شرکت مازیار صنعت مازندران از ورق فولاد و بصورت چندوجهی تولید می شود. تعداد وجه بر اساس استاندارد و ارتفاع و سفارش مشتری تعیین می شود. اتصالات این محصول بصورت فلنچی بوده و برای دوربین های فیکس و اسپید دام شکل ۸ و ۱۲ وجهی در ارتفاع ۳ تا ۱۸ متر و با ضخامت ۳ الی ۸ میلیمتر به همراه دستک دوربین ۶۰ سانتی متر تا ۳ متر تولید می شوند و جهت افزایش مقاومت این محصول در برابرب خوردگی و شرایط آب و هوایی برای پوشش می توان از گالوانیزه گرم استفاده کرد. این محصول در واحد پایه چراغ مازیار صنعت تولید می شود. در ادمه به معرفی بیشتر این محصول می پردازیم با ما همراه باشید.

پایه دوربین
پایه دوربین

کیفیت پایه دوربین مازیار صنعت

شرکت مازیار صنعت برای افزایش کیفیت محصولات خود و رعایت استانداردها واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه خود را ملزم کرده تا بصورت مداوم بر مواد اولیه و فرایند تولید پایه دوربین نظارت کنند. همین امر سبب شده که مازیار صنعت در لیست تامین کنندگان مورد تایید شرکت توانیر قرار بگیرد. در قسمت محصولات و بخش پایه فلزی می توانید قیمت پایه های دوربین شرکت مازیار صنعت مازندران را مشاهده کنید. همچنین امکان دانلود نقشه فنی این محصول نیز در آن وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش و خرید با مازیار صنعت تماس بگیرید و یا سوالات خود را در صفحه اینستاگرام مازیار صنعت مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.